Haymana Haber | Haymana Haberleri | Haymana Gazetesi | Haymana Son Dakika

Bir Müjde Daha!

Bir Müjde Daha!
02 Haziran 2020 - 19:21 'de eklendi ve 835 kez görüntülendi.

Bir Müjde Daha!

Haymana CHP İlçe Başkanı Kasım Koç, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile bir araya geldi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Haymana’ya bir müjde daha verildi. Yapılan görüşmeler sonucu içme suyu, ara sokaklar ve grup yolları hakkında çalışmalar başlatılacağı belirtildi.

İlçe Başkanı Kasım Koç, Başkan Yavaş ile görüşme sonrasında hemşehrilerimize, “ Bugün yapılan istişareler Haymanamızı bir adımdan da öte, daha ileriye götürmek içindir.İlçemiz Haymana’nın sorunları çözmekte öncü olacağımızın sözünü vermiştik. Ne mutlu ki artık Haymana’nın arkasında Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş ve ekibi var. Bu görüşmemiz ile ilçemizde içme suyu alt yapısının eskimesi ve halk sağlığını tehdit etmesi hususunda değişim çalışması yapılacağının bilgisini aldık. Gelecek hizmetler tamamen Haymanalıların sağlığı içindir.” dedi.

Bozuk Yollar Haymana’nın Kaderi Değil!

Genç Başkan Koç, “ Vatandaşımızın artık yorum yapmaktan yorulduğu, eleştirilerin sonunu getirmediği bozuk ve bakımsız yollarımız Haymana’nın kaderi değildir. Bugün yaptığımız görüşmeler neticesinde Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı merkez yollarımız ve Haymana Belediyesi’nin yetersiz kaldığı ara sokaklar da dahil olmak üzere yol yapım çalışmaları başlayacak. Çevre mahallelerimiz(köyler) için ise Yamak Grup Yolu’nun sıcak asfalt ile bahsedilen konumun tümü için seferberliğimizi ilan ettik.Tüm hemşehrilerimize hayırlı olacak çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz.Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’a tüm Haymanalılar adına bir kez daha teşekkür ediyorum.” açıklamalarında bulundu.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER