Haymana Haber | Haymana Haberleri | Haymana Gazetesi | Haymana Son Dakika
Y9yWL.jpg>

CHP’de Halk Günü!

CHP’de Halk Günü!
18 Ocak 2020 - 17:38 'de eklendi ve 414 kez görüntülendi.

CHP’nin yeni başkanı Kasım Koç hızlı başladı. Koç, her Çarşamba günü ‘Halk Buluşması’ gerçekleştireğini ve halkın partisini halk ile buluşturmak için yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çalışmalara başladıklarını ifade etti. Başkan Koç ayrıca,“tüm hemşehrilerimize kapımız açık bizler dert dinlemeyi ve derman olmayı çok iyi biliriz. Kimse çekinmeden bu partinin kapısından içeriye girebilir…” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Haymana İlçe Baş- kanı Kasım Koç, Haymana halkıyla her Çar- şamba bir araya gelerek sorunların taleplerini dinleyecek.
CHP Haymana İlçe Başkanı Kasım Koç konu ile ilgili yaptığı açıklama da: “Göreve geldiğimiz günden bu yana amacımızın her zaman hizmet olduğunu belirterek çıkmış olduğumuz bu yolda her Çarşamba günü halkımızın sorunlarına çözüm olmak için ilçe binamızda yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte derdinizi dinlemeye sıkıntılarınızı çözmek için elimizden geleni ilçe olarak yapmak için çalışmalara devam edeceğiz. Hiç bir ayrım yapmadan ve yaptırmadan birlik içinde halkımızla bilgi alışverişi yapacak hizmetimize devam edeceğiz.’’ dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER