Haymana Haber | Haymana Haberleri | Haymana Gazetesi | Haymana Son Dakika
Y9yWL.jpg>

Haydi Spora!

Haydi Spora!
02 Haziran 2020 - 19:27 'de eklendi ve 467 kez görüntülendi.

İlçemiz Haymana’da hizmet veren Nonstop Fitness, 1 Haziran ile gelen normalleşme sürecinde açılışını yaptı.

Maske, mesafenin korunması ve hijyen konularını titizlikle baz alan Haymana’da tek başına hemşehrilerimizi kaliteli yaşamla kavuşturan işletmeden bir de yeni müjde var.

Nonstop Fitness spor salonun sahibi Hakan Tümer(32), “Haymana’da 7’den 77’ye her yaşa, kadın-erkek saatlerini ayırarak tüm ilçemize hizmet vermeye, normalleşme ile başladık. Bu kapsamda  çalışmalarımıza bir de Haymanalı gençlerimizi düşünerek projeler üretiyoruz. İsteğimiz gençlerimiz Haymana’da hem spora özensin, hem de hayallerindeki mesleklere bizlerle koşsun. Biz artık, Haymanalı gençlerimizin hayal ettiği POMEM, BESYO ve PÖH çalışmalarında da onların yanındayız. Başka ilçelere muhtaç olmamasını istediğimiz istikbalimiz olan gençlerimiz burada hem dilediği kadar spor yapabilir hem de polislik, subaylık ve beden eğitimi öğretmenliğine kadar hayal kurdukları meslekler için parkura katılabilir.” ifadelerini kullandı.

Nonstop Fitness spor  salonu, pazar günü hariç her gün hizmet veriyor. Çalışma saatleri ise şimdilik 08.00-22.00 olarak belirlendi. Kadınlar için de belli saatler belirten spor salonumuz, sabah 08.00-10.00 saatleri ve öğleden sonra da 16.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Detaylı bilgiler için Hakan Tümer,

iletişim numarası; +90 507 620 29 79

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER