Haymana Haber | Haymana Haberleri | Haymana Gazetesi | Haymana Son Dakika

HEDEF, TÜM KÖYLER!

HEDEF, TÜM KÖYLER!
25 Mart 2021 - 22:37 'de eklendi ve 1122 kez görüntülendi.

İYİ PARTİ’DEN KÖYLERE ZİYARET

İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in il ve ilçelere yaptığı Türkiye gezilerinden hareketle, Ankara ilçeleri ve köylerine ziyarete başladı. Bu kapsamda Haymana’daki köylere ziyaret gerçekleştiren İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı ziyaretlerine köy ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

İYİ Parti Ankara  İl Yönetimi ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Haymana’da köy ziyaretleri gerçekleştirmeye devam ediyor.
Hava muhalefetine aldırış etmeden tüm köyleri ziyaret etmeyi hedefleyen heyette, İYİ Parti Ankara İl Başkan Yardımcıları Serkan Bedirhanoğlu, Sadettin Ölmez ve Nurhayat Erbek’e, Haymana’dan İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Demir ve yönetim kurulu üyeleri eşlik ediyor. Haymana İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyeleriyle ve partililer ile birlikte yapılan köy ziyaretleri kapsamında geçtiğimiz günlerde Kadıköy (Yeşilyurt), Sarıgöl, Yaylabey, Mandıra, Türk Şerefli ve Deveci köyleri ziyaret edilmişti. Köylere ziyaretler  gerçekleştiren İYİ Parti yöneticileri, köylerde, başta insan sağlığına risk oluşturan problemler olmak üzere tüm sorunları araştırıp öğrenerek çözüm üretmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda yöneticiler bu hafta  Haymana’da, Esen, Soğulca, Kavak ve Evliyafakı köylerine ziyaretler gerçekleştirdi.

Köy ziyaretlerine önem veren  İYİ Parti temsilcileri, kısa sürede Haymana’daki tüm köyleri ziyaret edeceklerini belirtirken, köylerdeki sorunların çözümleri için de çalışmalara ivedilikle başladıklarını ifade etti

.

 

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER