Haymana Haber | Haymana Haberleri | Haymana Gazetesi | Haymana Son Dakika
Y9yWL.jpg>

İYİ Parti’den Haymana Ziyareti

İYİ Parti’den Haymana Ziyareti
28 Şubat 2021 - 20:16 'de eklendi ve 321 kez görüntülendi.

İYİ PARTİ’DEN HAYMANA VE KÖYLERE ZİYARET

İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in il ve ilçelere yaptığı Türkiye gezilerinden hareketle, Ankara ilçeleri ve köylerine ziyarete başladı.

26 Şubat 2021 tarihinde, Cuma günü İYİ Parti Ankara il Başkanlığından bir heyet ilçemiz Haymana ve köylerine bir takım ziyaretlerde bulundu. Ankara İl Başkan Yardımcıları Serkan Bedirhanoğlu, Sadettin Ölmez ve Nurhayat Erbek’e, Haymana’da İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Demir ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Haymana İlçe Başkanlığının ev sahipliği yaptığı ziyaretler kapsamında Haymana Muharlar Derneği, esnaflar, vatandaşlar, gençler, köylüler ve ev hanımları ziyaret edilerek gündelik sorunlar hakkında istişarelerde bulunuldu. Öte yandan köy ziyaretlerine ağırlık veren İYİ Parti heyeti, kırsal mahalle muhtarlarının taleplerini hızlandırmak için çalışmalara başladı. Ankara Büyükşehir Belediyesinden, Haymana için aciliyeti olan eksiklikler hususunda notlar alınırken, aynı zamanda talep ve istekler hakkında da yönlendirmeler yapıldı.

MİLLETİMİZİN DERDİ BİZİM DERDİMİZDİR

Haymana İlçe Başkanı Mustafa Demir ziyaretlerinin artacağını, Haymana için yapılan çalışmaların hızlanacağını belirtirken, Haymana İYİ Parti İlçe Başkanı Yardımcısı Ahmet Gemici, gazetemize bazı açıklamalarda bulundu . Başkan Yardımcısı Gemici, “İYİ Parti Haymana İlçe Başkanlığı olarak İl Başkanımız Sayın Yetkin Öztürk ve bizi ziyaret edip bu güzel çalışmaya imza atılmasına vesile olan Sayın Serkan Bedirhanoğlu, Sayın Sadettin Ölmez ve Sayın Nurhayat Erbek başkanlarıma çok teşekkür ediyorum. 10 Şubat Çarşamba günü Ankara İYİ Parti İl Başkanlığınca başlatılan Haymana İlçe Başkanlığı olarak da ”Köylü Milletin efendisidir” gerçeğinden hareketle tertiplenen köy ziyaretlerimiz kapsamında Kadıköy (Yeşilyurt), Sarıgöl, Yaylabey, Mandıra, Türk Şerefli ve Deveci köylerimizi (Mahalle) ziyaret edip vatandaşlarmızın istek ve taleplerini alıp sıkıntılarını dinlemiştik, bu çalışmaların devamı niteliğini taşıyan ziyaretlerimiz kapsamında 26 Şubat Cuma günü Haymana Muhtarlar Dernek Başkanı Sayın Abdülkadir Beşkaya ve merkez mahalle muhtarlarımızla birlikte, bir kısım köy muhtarlarımızla da birlikte olduk. Bu kapsamda belli aralıklarla köy ziyaretlerimiz devam edip, tüm köylerimiz ziyaret edilecektir, çünkü milletimizin derdi bizim derdimizdir.” açıklamasında bulundu. Heyet daha sonra vatandaşları, esnafları ve pazar yerini ziyaret etti.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER